Nauczyciele Metod Rozpoznawania Płodności

Małgorzata

Szwajewska

Szwajewska M

Miejscowość:

Lublin

Lekcje:

online

Metoda:

Rötzer

Email:

malgorzataszwajewska@gmail.com

Strona www:

Ciekawostkami nt. płodności i kobiecego zdrowia dzielę się w mediach społecznościowych na Facebooku:https://www.facebook.com/TwojCykl i Instagramie: https://www.instagram.com/twoj.cykl/

O mnie

Kilka lat temu zachwyciłam się tym, jak wielką wolność i wiedzę dają nam – kobietom – Naturalne Metody Rozpoznawania Płodności. Tym zachwytem oraz konkretną wiedzą nt. kobiecych cykli oraz sposobu ich obserwacji i diagnostyki, dzielę się prowadząc kursy i konsultacje. Jestem dyplomowanym nauczycielem jednej z objawowo-termicznych metod rozpoznawania płodności: metody prof. Rötzera. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach z tematyki związanej z kobiecą i męską płodnością.

Piszę artykuły, dzielę się swoją wiedzą podczas różnorodnych kursów i webinarów (stworzyłam m.in. kurs nt. metod rozpoznawania płodności dla Urzekająca.pl) oraz angażuję się w działania popularyzujące Naturalne Metody Rozpoznawania Płodności, zarówno w mediach społecznościowych, jak i wśród lekarzy ginekologów. Chcę zmieniać to, w jaki sposób powszechnie (stereotypowo i błędnie) postrzega się NMRP (NPR). Biorę również udział w projekcie INER Mama córce, kobieta kobietce, który wspiera mamy dziewczynek wchodzących w okres nastoletni w przekazywaniu im wiedzy na temat cykli miesiączkowych i kobiecości.

Konsultuję kobiety, jak i pary

Mam doświadczenie we współpracy z osobami w wieku od 20 do 45 lat.

Oferta

Moje kursy obejmują zarówno zagadnienia związane z fizjologią, podstawową diagnostyką na bazie kart obserwacji, wyznaczaniem czasu niepłodności, jak i sytuacje nietypowe oraz okres poporodowy.

Konsultacja indywidualna 1h – 60 zł

Indywidualny kurs metody 4 x 1,5h – 250 zł

Pomoc w interpretacji jednej karty cyklu – 25 zł