Nauczyciele Metod Rozpoznawania Płodności

Magdalena

Krajewska

MagdaK

Miejscowość:

Wrocław

Lekcje:

online, stacjonarnie

Metoda:

Model Creighton

Email:

magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl

O mnie

Pedagog, doradca życia rodzinnego, Instruktor Modelu Creighton’a  (FCP), Terapeuta NEST

Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama.

W swojej pracy kieruję się chrześcijańską troską o drugiego człowieka w duchu miłości bliźniego. Wiedząc, że nie mogę pomóc nikomu, kto nie chce sam sobie pomóc, staram się pokazywać kierunki szukania dobrych rozwiązań. Rozwiązań, które opierają się na miłości, etyce chrześcijańskiej, katolickiej nauce społecznej, życiu w zgodzie z wiarą w Boga.

Obecnie pracuję  w Poradni przy Parafii Św. Anny we Wrocławiu oraz w Fundacji Evangelium Vitae. Od kilku lat z powodzeniem realizuję autorskie programy grupowe i indywidualne  dla narzeczonych, małżeństw,  rodziców i nauczycieli. Pomagam małżonkom w odzyskiwaniu jedności małżeńskiej i odkrywania nowej jakości komunikacji, rodzicom w podnoszeniu kompetencji rodzicielskich, narzeczonym w odkrywaniu piękna dialogu, czystej miłości oraz cudu płciowości, uczę Modelu Creighton’a pary pragnące skorzystać z pomocy NaProTechnologii, prowadzę terapię indywidualną i grupową w nurcie NEST.

Moje doświadczenie w pracy z grupą rozwija się od 1998 roku. Od tego czasu zdobyłam dwa dyplomy i odbyłam szereg szkoleń rozwijających moje umiejętności (m.in.prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i animatorów „Klanza”, kursy na wychowawcę i kierownika kolonii, kurs języka angielskiego, szkolenie w Diagnozie Klinicznej DSM IV, szkolenie z Naprotechnologii, szkolenie z Terapii NEST). W Poradnictwie indywidualnym pracuję od 2007 roku.

Ogromnym wsparciem dla mnie jest mój mąż, Piotr, który pomaga mi w rozwoju, współorganizuje i prowadzi ze mną warsztaty i różne spotkania. Z otwartością dzieli się doświadczeniem naszego małżeńskiego życia. Nasze wspólne pasje to podróże, góry, narty, brydż i śpiew.

Oferta

online:

  • interpretacja jednej karty cyklu 70 zł
  • konsultacja indywidualna 170 zł

możliwość spotkania w poradniach:

  1. Fundacja Evangelium Vita, ul. Rydygiera 22-28, Wrocław
  2. Specjalistyczna Poradnia Rodzinna przy Parafii p.w. Św. Anny, ul. Brodzka 160, Wrocław