Nauczyciele Metod Rozpoznawania Płodności

Krzysztof

Strug

K. Strug

Miejscowość:

Wrocław

Lekcje:

stacjonarnie, online

Metoda:

Model Creighton

Email:

krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl

Telefon:

692 550 798

Komunikatory:

Zoom, Skype, Google Meet

O mnie

Jestem przekonany, że moim powołaniem jest niesienie pomocy małżeństwom, które przeżywają trudności z poczęciem dziecka lub doświadczyły poronienia jak również osobom pragnącym nauczyć się rozpoznawania swojej płodności.

W 2008 roku ukończyłem Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, natomiast rok później Doktoranckie Studia Geografii na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas studiów prowadziłem badania naukowe w słowackich jaskiniach lodowych. Obecnie pracuję w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowym Instytucie Badawczym we Wrocławiu.

Od kilku lat jestem Doradcą Życia Rodzinnego w parafii p.w. św. Anny we Wrocławiu oraz w Fundacji Evangelium Vitae. We wrześniu 2012 roku zostałem instruktorem Modelu Creighton – metody obserwacji kobiecego cyklu umożliwiającej poznawanie własnej płodności w celu zaplanowania bądź odłożenia poczęcia dziecka w czasie oraz diagnozowanie potencjalnych nieprawidłowości w dziedzinie zdrowia prokreacyjnego, co wykorzystywane jest w leczeniu niepłodności przy użyciu NaProTechnologii.

W Poradni Rodzinnej oferuję pomoc w zakresie: wsparcia małżeństw doświadczających kryzysu, skutecznych metod komunikacji, rozwiązywania problemów osobistych związanych z hierarchią wartości, ważności osób i stawiania granic w relacjach oraz wsparcia indywidualnej drogi rozwoju miłości małżeńskiej.

Podejmuję różnorodne prace, ale nie zapominam o swoich zainteresowaniach: czytaniu książek, grach planszowych, turystyce krajoznawczej i grze na gitarze.

Prywatnie jestem mężem Anny i ojcem 3 dzieci. Od kilkunastu lat przynależymy z Anią do wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

Oferta

Spotkanie wprowadzające (indywidulane lub grupowe) w tematykę Modelu Creighton jest darmowe.

Spotkanie indywidualne, bez względu na problem i aktualną sytuację rozrodczą, kosztuje 170 zł.

Jednorazowy koszt materiałów szkoleniowych to 100 zł.

Porady stacjonarne w poradni rodzinnej – Wrocław, ul. Rydygiera 22-28 (godzina przyjęć do uzgodnienia)

Więcej szczegółów na: https://plodnosc.wroclaw.pl/spotkania-z-instruktorem/