Nauczyciele Metod Rozpoznawania Płodności

Joanna

Dubiel

20221002_103726

Miejscowość:

Tarnów

Lekcje:

online, stacjonarnie

Metoda:

Model Creighton

Email:

joanna-dubiel@wp.pl

Telefon:

796 211 958

Komunikatory:

Google meet

O mnie

Posiadam Certyfikat FertilityCare Practitioner Creighton Model System, które  uzyskałam po  16 miesięcznym szkoleniu odbytym w latach 2012-2014 w Warszawie.

Od 2012 roku prowadzę małżeństwa z niepłodnością, a także nastolatki mające problemy np. z bolesnymi miesiączkami, małżeństwa odkładające poczęcie w czasie, kobiety z różnymi problemami ginekologicznymi jak np. endometrioza, zespół policystycznych jajników, PMS i inne.

Spośród moich klientów urodziło się do tej pory 78 dzieci u małżeństw, które z jakiś przyczyn nie mogły począć i urodzić dziecka.

Klienci cenią sobie atmosferę zaufania, która panuje podczas spotkań, kontakt między spotkaniami w razie jakichś problemów czy pytań. Mówią, że zawsze jestem w stanie ich uspokoić, wyjaśnić każdą sytuację.

Praca instruktora daje ogromną satysfakcję i radość. Cieszą mnie wiadomości pisane od klientów, że lepiej się czują, czy mają dodatni test ciążowy, czy urodziło im się upragnione potomstwo. Wielką radością w tej pracy jest to, że klienci mają przestrzeń i możliwość porozmawiania, podzielenia się ich troskami osobie, która ich doskonale rozumie, ponieważ sama przeszła trudności związane z niepłodnością. Dzięki prowadzeniu przez instruktorkę Modelu Creighton we współpracy z lekarzem naprotechnologiem udało się zdiagnozować, wyleczyć różne schorzenia, począć i urodzić zdrowe dzieci. Moje osobiste doświadczenie jest dla nich bardzo cenne.

Jestem także Doradcą Życia Rodzinnego, nauczycielem Metody Roetzera. Dyplom Doradcy uzyskałam w 2008 roku.  Posługuję w Poradni Życia Rodzinnego, gdzie przygotowuję narzeczonych do ślubu i pomagam w problemach małżeńskich.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobytą dzięki Creighton Model System staram się w miarę możliwości również dzielić w Poradni.

Oferta

Kurs Creigthon model

Kurs składa się z 9 szkoleń.  Każde spotkanie kosztuje 150 zł